Historiek

Zomer 2007

MENEN
BK Cie. (d) - Les Grooms (fr) - Svetlana (usa) - Noah (usa) - Picto Facto (fr) - Pane Temov (mac) - Men in Coats (uk) - Cie. Cacahuète (fr) - Cie. L’ Excuse (fr) - Le Diable par la Queue (fr) - Trukitrek (sp) - Sienta la Cabeza (sp) - Charli Encor (fr) - Les Vernisseurs (fr) - Géométrie Variable (fr) - Okidok2 (b) - Cie. Arts Tout Show (fr) - Magic Land Theatre (b) - La Cité des Augustes (fr) - Rigolo (ch) - Beeldje.nl (nl) - Dieter Vansteelandt (b) - Adorabel (nl) - Jorge Balmaseda (sp) - Arvid Viane (b) - Pedro Van De Pas (nl) - Daniel Burley (kam) - Forêt Sacrée Obouibé (togo) - Te Matarae (n-z) - Alles Loopt op Rolletjes (b) - Adrian Schvarzstein (sp) - D’Irque en Fien (b) - Les Goulus (fr) - Kartje Kilo (b) - Che Cirque (arg) - Diego Stirman (arg)

LAUWE
Liesje Smolders (nl) - Fabels (nl) - Cie. des 4 saisons (b) - Cie. du P’tit Monsieur (fr) - Cie. Dynamogène (fr) - Lee Hayes (usa) - Theater en Vol (it) - Ana Monro (slov) - Dardevil Chicken Club (usa) - Chrome (austr) - Elastic (b) - Patou Déballon (fr) - Adrian Schvarzstein (sp) - Cie. Albédo (fr) - Wouter Hesseling (nl) - Theatre du Vertige (fr) - ’t Schoon Vertier (b) - Cie. Ebadidon (b) - SAMU (fr) - Enge Buren (nl) - Cie. Colbok (fr) - Ghani Minne (b) - The T-Bones (b) - Funky Mama (b) - Foule Theatre (b) - Beeldje.nl (nl) - Dieter Vansteelandt (b) - Adorabel (nl) - Jorge Balmaseda (sp) - Arvid Viane (b) - Lothar Grob (b) - Stepahnie De Bruyckere (b)

 
   
ZOMER 2006

MENEN
Louxor Spectacle (fr) - Cavaluna (fr) - Les Bleus de Travail (fr) - Les Sages Fous (can) - Cie. Sterenn (Fr) - Orto-Da (isr) - Le Diable par la Queue (fr) - Superwoody (nl) - Cie. Pneu Pno (fr) - Strangelings (uk) - Les Goulus (fr) - Daredevil Chicken Club (uk) - Abigail Collins (austr) - Palo Q’ Sea (col) - Djuggledy (sp) - La Guardia Flamenca (b) - Vaudeville Negro (sp) - Pan (d) - Cie. Progéniture (fr) - Hopla Circus (b-sp) - Theater Exces (nl) - Pish Dolls (uk) - Katina (b) - De Figuranten (b) - Tahoungang (togo) - Rangeela (inc) - Brasil Axe (braz) - Mario Fernandez (b) - Mbonda Elela

LAUWE
Magic Land Theatre (b) - Close Act (nl) - Cie. L’ Excuse (fr) - Joppe Wouters (b) - De Muzen (nl) - Hendrik & Co. (b) - Quasicirq & Cavaluna (fr) - Lance Spring (usa) - Zebra Stelzentheater (d) - Theater Exces b) - Abigail Collins (austr) - Djuggledy (sp) - Daredevil Chicken Club (uk) - Los Morenos (b-mex) - Very Very Pop (b) - Zwoelie Troelies (nl) - La Guardia Flamenca (b) - Edje Ska (b) - The Violent Husbands (b) - 3 Monkey Productions (uk) - Larkin’ About (uk) - Teatro Pavana (nl) - Los Kaos (uk) - Nieuw Lef Collectief (nl) - Het Bedrijf (nl) - Sienta La Cabeza (sp) - Die. Les Petits Chantiers (fr) - Dona Quichote (nl) - Manda (nl) - Ijsco Ali (turk) - La Cantina (b) - Ien (nl)
Straattheaterconcours : Crea-Danza (b) - Gwen P. Talsma (nl) - Simona Santecchia (nl) - Stef Vetters (b) - Kartje Kilo (b) - Dirk van ‘t Sirk (b) - Drama Strada (nl) - De Clownsheren (nl)
 
   
ZOMER 2005

MENEN
Corpus (can) - Clark McFarlaine (usa) - Elastic (b) - MicMac Cie. (fr) - Skate Naked (uk) - Cie. Pied en Sol (fr) - Démons et Merveilles (fr) - Bouldegom Théâtre (fr) - Les Trolls (fr) - Sub Anima (b) - Arabesque (uk) - A&O Théâtre (fr) - Jaipur Kawa Brass Band (ind) - Cie. 1 Watt (b) - Irrwisch (oost) - Airvag (fr) - Oskar (austr) - Trukitrek (sp) - Karoli (sp) - G.R.A.A.L.L. (fr) - Florin & Cato (d) - Théâtre de la Toupine (fr) - Joël Verhougstraeten (fr) - Nabindibo (afr) - Sinar Bulan (java) - Zuma Zuma (ken) - Alles Loopt op Rolletjes (b) - Khan Bogd (mong) - Punta Negra (cong) - Sarruga (sp) - Abacus Theater (nl) - Mr. Qwirk (n-z)

LAUWE
Corpus (can) - Snuff Puppets (austr) - Clark McFarlaine (usa) - High Rise Rubber (uk) - Rin Tin Tin (uk) - Gynormous Rawkus (uk) - Los Kaos (uk) - Sub Anima (b) - Trukitrek (sp) - Karoli (sp) - Roy Tukkers (nl) - Jonas & Friends (nl) - Erik Borgman (nl) - Les Bosschus (b) - Cie. Talh'Arn (fr) - Marie-Anne Dirckx (b) - Cie. Ebadidon (b) - Makitouch et Cie. (b) - Frank Bervoets (b) - Mister Boull'Art (b) - Tiramisu (nl) - Barto (b) - Edje Ska (b) - De Blote Badgast (nl) - Gratis Vat (b) - Black Chilli (b) - Berry Knaeven (nl) - De Roadies (nl) - The Wrong Brothers (uk) - Mr. Qwirk (n-z) - Ulrike Quaden (nl) - De Spullenmannen (nl) - Acromanuel (arg) - Azar (sp) - Dimenzie (nl) - Beeldje Beeldje (nl)
 
   
ZOMER 2004

MENEN
Les Cousins (Fr) - Corpus (Can) - Los Los (Sp) - Leandre & Claire (Sp/Fr) - Planet Banana (USA) - Bike Boy (Austr) - Maynard Flip Flap (GB) - Cie. Stromboli (Fr) - Cirque d' Irque (B) - Le Diable par la Queue (Fr) - Teatro de Pronto (Sp) - Cie. Malabar (Fr) - Pavel Vangeli (Tsj) - Grotest Maru (D) - Heir of Insanity (UK) - Fraser Hooper (GB) - Les Goulus (Fr) - Bégat Theatre (Fr) - Carnage Productions (Fr) - Trois Points de Suspension (Fr) - Two Russian Cowboys (B) - The Famous Disco Explosion (B) - Brayses (Fr) - Cie. des Vents Tripotans (B) - Moussa 88 (Togo) - Bongo (Kenia) - Osama El Masry (Eg) - The Bollywood Brass Band (Ind) - Jalila Waraba (Sen) -  Systaime d'Art (B) - Cirqumstancia (B) - Frederique (B) - Dirk van 't Sirk (B) - Carbid (B) - Ball'tazar (B) - Collectief Actief (B) - De Golfies (B) - Jakoeri (B) - Cie Les P'tits Bras (B) - Manoesso (B) - Jan Ducheyne (B) - Circo d'ell Fuego (B) - Kip Van Troje (B)

LAUWE
Big Heads (GB) - Creature Feature (GB) - Brayses (Fr) - Ulik (D) - Cie. Baladeu'x (B) - Le Diable par la Queue (Fr) - L' Eau Tart (B) - Osadia (Sp) - Ana Monro (Slov) - Corpus (Can) - Pavel Vangeli (Tsj) - Dginkobiloba (Fr) - Flemme Fatale (D) - Theater van de Verloren Tijd (Nl) - Cie. d' Outre Rue (B) - Ace and the Jokers (B) - The Flying Buttresses (GB) - Ben Zuddhist (GB) - De Familie Vestdijk (Nl) - Strangelings (GB) - The Famous Disco Explosion (B) - Florin und Cato (D) - Bobarino Gravittini (USA) - Mang's Maskertheater (Nl) - Bobarino Gravitini (USA) - Barry Gould (GB) - Systaime d'Art (B) - Cirqumstancia (B) - Rekkems Dorpsmuziek (B) - Dirk van 't Sirk (B) - Carbid (B) - Ball'tazar (B) - Loulou Garou (B) - Circo d'ell Fuego (B)
 
   

ZOMER 2003

MENEN
Les Plasticiens Volants (fr) - Theatre En Vol (it) - L’ Arbre à Nomades (fr) - Les Alama’s Givrés (fr) - Hector Protector (fr) - Bedlam Oz (austr) - Moving People (gb) - Barto (can) - Théâtre Rouge (fr) - Cie. d’ Ailleurs (fr) - Choc Trio (fr) - Les Solitudes Ephémères (fr) - Pan (d) - Diego Stirman (arg) - Die Holznasen (d) - Cie. Azimuts (fr) - Cie. Des Quatre Saisons (b) - Les Sages Fous (can) - Sticky Planet (austr) - Urban Drum ‘n Bass (ch) - Mark Segal (schotl) - Cie. du Petit Monsieur (fr) - Circ Panic (sp) - Ensemble Leporello (b) - Babeurre Bizarre (b) - Adesa (ghana) - Daniel Burley (kameroen) - Proyecto Comparsa Oriental (cuba) - Tahoungan (togo) - Thawan Cheikh Mohand (marokko) - Thesele Company (z-afrika) - Sema Mambo (kenia)

LAUWE
The Anderson Briefcase (can) - Théâtre de la Toupine (fr) - Cirque d’ Irque (b) - Cie. Saupalin (fr) - Les Frites Foutues (d) - Billy Bob Buddha (can) - Frîches Théâtre Urbain (fr) - Okidok2 (b) - Démons et Merveilles (fr) - Planet Banana (usa) - Daniel Oldaker (austr) - Les Sages Fous (can) - Sticky Planet (austr-b) - Circ Panic (sp) - Babeurre Bizarre (b) - Rozestraten & Rozestraten (nl) - Tableau Vivant (nl) - Snuff Puppets (austr) - Cie. d’ Arcalande (fr) - Jonathan Acorn (n-zeeland) - Théâtre d’ Orion (b) - Look & Smile (b) - Leo Vandewoestijne (nl) - Bike Boy (austr)
 
   

ZOMER 2002


MENEN
Cie. Carabosse (FR) - Teatro Due Mondi (IT) - Cie. Talh' Arn (FR) - Le Diable par la Queue (FR) - David Cassel (AUSTR) - Cie. Quartier de Nuit (FR) - Les Obsessionnels (FR) - The Velayev Family (AZB) - Cacahuète (FR) - Theater Wiebe (B) - Cie. Vent d' Etoiles (FR) - Cie. Colbok (FR) - Oskar & Strudl (AUSTR-CH) - Cie. Les Justins (FR) - Abigail Collins (AUSTR) - Cie. Albédo (FR) - Da Motus (CH) - Charli Encor (FR) - Moussa 88 (TOGO) - Ulik (D) - Coexistence (NL) - Mugman (B) - Ijsco Ali (NL) - Cirque de la Lune (B) - Ben Zuddhist (GB) - Theater Sprokkel (B) - Les Globoutz (B) - Wawadadakwa (B) - Iever & Eendracht (B) - Le Cirque en Kit (FR) - Fiesta Cubana (CUBA) - Banda Tropical - Bam! (CAN) - Genuinos Imperfectos (SP)

LAUWE
Les Vernisseurs (FR) - L' Ilotopie (FR) - Bond Street Theatre (USA) - Cacahuète (FR) - Cie. des Quatre Saisons (B) - Cie. Persona Magica (FR) - Scharlatan Theater (D) - SAMU (FR) - David Cassel (AUSTR) - Cie. Les Justins (FR) - Frank Baruk (FR) - Trevor Rooney (GB) - Men in Coats (GB) - Lance Spring (USA) - Abigail Collins (AUSTR) - Cie. Colbok (FR) - Theater Quatsch (NL) - Daniel Burley (KAM) - De Slampampers (NL) - Teorge Michael (B) - De Muzen (NL) - Mugman (B) - Cirque de la Lune (B) - Don Croissant (B) - Theater Sprokkel (B) - Baron Von Schmutz (B)

 

 
   
ZOMER 2001

MENEN
Cie. Les Quidams & Inko'Nito (FR) - Cie. Kumulus (FR) - Theatre Blanc (TSJ) - Claude Merle (FR) - Cie. Vent d'Etoiles (FR) - Mr. Culbuto (FR) - Close-Act (NL) - Picto Facto (FR) - Cacahuète (FR) - Cie. Thomas Chaussebourg (FR) - Cie. du Tarmac (B) - Le Diable par la Queue (FR) - The Original Kids (NL) - Les Noctiluques (FR) - Cie. d'Outre Rue (FR) - David Cassel (AUSTR) - L'Arbre à Nomades (FR) - Marty Le Gray (USA) - Aristobulle (FR) - Teorge Michael (B) - Bégat Théâtre (FR) - The Internationals (B) - Manizales (FR) - Galatasaray (B) - Abigail Collins (AUSTR) - L'Oboubambulle (FR) - Traktor (B) - Nikky Sweetlip (B) - Osmosis Cie. (FR) - Hush Hush Hush (B)

LAUWE
Grotest Manu (D) - Cie Elixir (FR) - Ben Zuddist (GB) - Abigail Collins (AUSTR) - Tutu Much (GB) - Captain Zucchini (ISR) - Cie. Jo Bithume (FR) - Dirty Fred (USA) - Superfly (GB) - Carmen Crue (FR) - Moussa 88 (TOGO) - Daniel Rovai (FR) - David Cassel (AUSTR) - Alien Voyagers (NL) - Mad Georgette (B) - The Corner Cats (NL) - Ruut Van Hooft (NL) - Stillman (OOST) - Nikky Sweetlip (B) - Les Poupées Passionnées (B) - Close-Act (NL) - Alain Provist (B) - Son de Luxe (B)
   
ZOMER 2000

MENEN
Les Commandos Percu (FR) - Chameleon (GB) - Chicas de Oro (CUBA) - Déclic Circus (FR) - Fair Play (GB) - Five Angry Men (AUSTR) - Friches Theatre Urbain (FR) - Khalid (B) - Lee Hayes (USA) - Le Diable par la Queue (FR) - Les Rustines (FR) - Underwear for Daddy (B) - Madame Chou-Chou (AUSTR) - Michel Menin (FR) - Moustache (B) - Mr. Jones (NL) - Nakupelle (FINL/USA) - Philippe Julien (B) - Rumpelstiltskin (AUSTR) - Teatro Pachuco (USA) - The Invisible Men (GB) - The Mahoney Brothers (GB) - Tiramisu (NL) - Trancejazztical (B) - La Tropique du Cancer (FR) - Wurre Wurre & Thesele C.S. (B/Z-AFR) - Deugd & Vermaak (B) - Iever & Eendracht (B) -

LAUWE
Artizani (GB) - Cie. La d' Ailleurs (FR) - Cie K. (FR) - Cie. Kumulus (FR) - Duke Le Juke (FR/GB) - Grindl (CAN) - Icarus Performance Troupe Inc. (GB) - Imperior de Percussion (B) - Leonardo Alalu (ARG) - Metanoia (GB) - Princesse Péluche (FR) - Theater Sprokkel (B) - Toon Maas (NL) - Tiramisu (NL) - Zirk Theatre (B) - Iever & Eendracht (B) - Rekkems Dorpsmuziek (B)
   
ZOMER 99

MENEN
Naphtaline (FR) - Le Garden Orchestra (FR) - De Stijle, Want (NL) - Bambini Projects (GB) - Les Cousins (FR) - Chrome (AUSTR) - Paka (GB) - Shirlee Sunflower (AUSTR) - Mr. Green & Mr. Orange (GB) - The Flying Dutchmen (NL-CAN) - La Cie. Vent d' Etoiles (FR) - Leandre (SP) - Ruud van Hooft (NL) - Les Nomades (FR) - Le Zèbre à Pois (FR) - Suzy Leigh (AUSTR) - Ojos Café (CUBA) - Percossa Percussion (Nl) - Les Bourvil Superstars (B) - De Gezusters Bidet (NL) - Twee Heren (B) - Elvis Kristus (B) - Joe Baele (B)

LAUWE
Cacahuète (FR) - Picto Facto (FR) - Le Toucan (FR) - Stichting Daantje & Moniek (NL) - Cameleones (AFR) - Aksident (B) - Leonardo Alalu (ARG) - Les Gigottos (FR) - The Cocktail Twins (NL) - Sam Wagner (AUSTR) - Lee Hayes (USA) - Mr. Jules (GB) - Elvis Kristus (B) - Aggressive Honey Fungus (GB) - Lucifire (GB) - Cie. Thomas Chaussebourg (FR) - Los Congeros (CUBA) - Cirque de Lurk (AUSTR) - Bliip Company (B) - Rekkems Dorpsmuziek (B)

 
ZOMER 98

MENEN
Neighbourhood Watch Stilts International Theatre (GB) - Les Pietons (FR) - Avanti Display (GB) - Mr. Lucky (GB) - Bris de Banane (FR) - Los Payasos Mendigos (USA) - Mario & Ludo (NL) - Stretch People (GB) - Les Zanimos (FR) - Miss Minetti (AUSTR) - Cie. Pyramide (FR) - Illusion Cosmique (NL) - Theater Gordijnen voor Konijnen (B) - Le Masque en Mouvement (FR) - Chameleon (GB) - Dino Lampa (IT) - Fifty Foot Combo (B) - Nightlife (B) - Les Truttes (B) - The Revelaires (B) - Les S.N.O.B. (FR)

LAUWE
Urgence et Enfer (FR) - Bedlam Oz (AUSTR) - Alessandro (IT) - Banda Sagana (FR) - Leapin' Louie (USA) - An Englishman Abroad (GB) - Empress (N-Z) - Funding Pending (GB) - Poppe & Vermaercke (NL) - Toon Maas (NL) - Mr. Peabody (CAN) - Martin Forget (CAN) - De Toverdoos (NL) - Rekkems Dorpsmuziek (B) - Kei (NL)


ZOMER 97

MENEN
Materia Prima (FR) - Palo Q' Sea (COL) - Flyin' Bob (CAN) - Alessandro (IT) - George Egg (GB) - Boni & Caroli (SP) - Les Flucks (FR) - The Chipolatas (GB) - Farces (RUSL) - The Crazy Idiots (GB) - Les Excabots (FR) - Get a Grip (GB) - De Willems Vermanderes (B) - Le La Les (GB) - Scott the Magician (USA) - Mang's Maskertheater (NL) - Zitsland (IRL) - Mr. Zits (IRL) - Mario en Ludo (NL) - Mambo Chillum (B) - The Whodads (B) - Helios (B) - Het ei van Berber (B)

LAUWE
Cie. Tournesol (FR) - Boa'Yo (FR) - The Android Sisters (AUSTR) - The Green Man (IRL) - Warner en Co. (NL) - Marty Le Gray (USA) - Lance Spring (USA) - De Maffia-Familie (B) - Ribeau (NL) - Michael Shalton (GB) - Johan Rebergen (NL) - Jacky Baudet (FR) - Theater O! (NL) - Mike Hancock (GB) - Les Musiciens de La Lys (B) - Rekkems Dorpsmuziek (B) - Helios (B) - Het ei van Berber (B) - Dame Partlet & her Chick (B)


ZOMER 96

MENEN
La Salamandre (FR) - Déviation (FR) - Compagnie Tournemine (FR) - Skate Naked (GB) - Hoopal (GB) - Chrome (AUS) - Lex Maes (NL) - Marc Yeoman (GB) - David Cassel (AUS) - Whitewood & Fleming (GB) - Basta (NL) - Daniel Rovai (FR) - Padox Parade (FR) - Rob Florence (GB) - Ndere Troupe (OEGANDA) - An Englishman Abroad (GB) - Gajes (NL) - No Risk (NL) - Dutch Delight (NL) - Ugly Papas (B) - Marc & B-Band (B) - Balletgroep Helios (B) - 

LAUWE
Sponte Irato (FR) - L'Arbre à Nomades (FR) - Laura Herts (USA) - Close-Act (NL) - Born in a Taxi (AUS) - Mark Vis (GB) - Patricia Suer (NL) - The Fabulous Stiltoneers (GB) - Dinska Bronska (B) - Richard Turner (GB) - The Mammuthones (NL) - Wurre Wurre (B) - Jason Maverick (GB) - Harmonie De Rustende Moeders (B) - Theater Vis In De Regen (NL) - Dame Partlet & Her Chick (B) - Marino Punk (B) - Ghislain Van Caneghem (B) - Kon. Harmonie St.-Cecilia Vrij en Blij (B)
Balletgroep Helios (B) - Het Rekkems Dorpsmuziek (B)


ZOMER 95

MENEN
Leo Bassi (I) - Chris Lynam & The Popcornclub (GB) - Kraski Vostoka (USSR) - Elliot (B) - The Uncles (GB) - Uranus Bruyant (FR) - Mr. Jones (NL) - Hector Protector (FR) - The Fairly Famous Family (GB) - The Apex Moving Theatre Co. (GB) - Skinning The Cat (GB) - Acid Puppet (B) - Sticky Bob (AUS) - The Primitives (GB) - Tim Jones (GB) - Jacky Baudet (FR) - The Grand Theatre Of Lemmings (GB) - De KW's (B) - Levende Fontein (NL) - Levende Sfinx (NL) - The Brothers in Law (B) - De Dolfijntjes (B) - Balletgroep Helios (B)

LAUWE
Hors Strate (FR) - The Ballet Hooligans (GB) - Speedy Banaboums (FR) - Emil & Mike (GB) - John Teasdale (GB) - Enigmatic Eve (D) - Excelsior (B) - Aksident (B) - Fawen Abes (ALGERIJE) - Paul Kenens (B) - Balletgroep Helios (B) - Het Rekkems Dorpsmuziek (B)


ZOMER 94

MENEN
Ramon Kelvink (I) - Forkbeard Fantasy (GB) - Teatr Ruchu (POLEN) - Padam Padam (NL) - Drue Franklin (USA) - Sal Chicas (NL) - Les Hommes en Noir (FR-B) - Tippy Agogo (CAN) - Gebakken Eieren (NL) - Cacahuete (FR) - What Vespa (GB-B) - Irrwisch (OOST) - The Rhythm Doctors (GB) - De Tekenen (B) - Mathew Pullum (GB) - The Natural Theatre Company (GB) - Limousientje (NL) - Fred & Fred Star (NL) - Venus (NL) - De Oude Wijvenfanfare (B) - Summertime Blues & Folk (B) - Pépé Trole (B) - Marino Punk (B) - Balletgroep Helios (B)

LAUWE
The Rhythm Doctors (GB) - Mark Yeoman (GB) - Stickleback Plasticus (GB) - The Sacred Flame Theatre (IRL) - The Corner Cats (NL) - De Tekenen (B) - Pépé Trole (B) - Hot & Haar (B) - Ziggy (GB) - A bout de Souffle (FR) - The Original Mixture Theatre (GB) - Lady Christobel & Her Butler (GB) - Marino (B) - Brandweer Lauwe (B) - Balletgroep Helios (B) - Het Rekkems Dorpsmuziek (B)


ZOMER 93

MENEN
Two Men Sound & Lou and the Hollywood Bananas (B) - Theater Schrikkel (NL) - Perillos (SP) - The Whalley Range All Stars (GB) - Mister Peabody (CAN) - Stalker Stilt Theatre (AUS) - Marco Carolei (I) - Les Troyens (B) - The Natural Theatre Company (GB) - Belleforte (B) - STT-Producties (NL) - Airvag (FR) - Summertime Bluesfestival (B) - Balletgroep Helios (B) - Het Rekkems Dorpsmuziek (B)

LAUWE
Ulrich Kahlert (D) - Dr. Palfi and the Hazard (USA) - Tine van Kooten (NL) - Bob & Bob Jobbins (GB) - Nationaal Trottoirgezelschap (NL) - The Foolhardy Folk (GB) - Drue Franklin (USA) - Lauws Brandweerkorps Anno 1898 (B) - Balletgroep Helios (B) - Het Rekkems Dorpsmuziek


ZOMER 92

MENEN
Les Squames (FR) - Bobarino Gravitini (USA) - British Events (GB) - Les Frères Brozeur (B-FR) - The Mime O Matic Peep Show (B) - Boogie Boy (B) - Waarschuwing voor de Scheepvaart (NL) - Homo Sapiens Sculpturalis (B) - Ijs en Weder (NL) - Ulrich Kahlert (D) - Marche Funèbre (B) - Wurre Wurre (B) - Tine van Kooten (NL) - Fanfare Fris en Monster (B) - Jablkon (TSJECH) - Aksident (B) - Knoert (NL) Clinch (NL) - Foolhardy Folk (GB) - Russische Clowns (USSR) - Balletgroep Helios (B) - Het Rekkems Dorpsmuziek (B) 

LAUWE
Géométrie Variable (FR) - Les Costards (FR) - Hugo Freutel (B) - Helios (B) - Rekkems Dorpsmuziek (B) - Lex Maes (NL) - Mildred (USA)


ZOMER 91

MENEN
Macadam Phénomènes (FR) - Hors-Strate (FR) - Compagnie pour rire (FR) - Charivari (B) - Tejater Tureluut (B) - De Style, Want (NL) - The Shuffle Demons (CAN) - Géométrie Variable (FR) - Johan Verminnen (B) - Denise (Palma) Blue (BRAZ) - Mildred (USA) - Balletgroep Helios (B) - Het Rekkems Dorpsmuziek (B)


ZOMER 90

MENEN
A Bout du Souffle (FR) - Samu (FR) - E. Borgman & L. Alalu (NL-ARG) - Mike Marriott (GB) - Ray Graham (GB) - Spoor 6 (B) - The Malcolms (GB) - Die Original Egerlander Gesellschaft (B) - Almoraima (B) - Bart Kaëll (B) - Balletgroep Helios (B) - Het Rekkems Dorpsmuziek (B)


ZOMER 89

MENEN
The Gipsy (H) - Boutchic (B) - Le Cirque du Trottoir (B) - Corvi (B) - Eddy Wally (B) - Eigen Kunst Lauwe (B) - Balletgroep Helios (B) - Het Rekkems Dorpsmuziek (B) - K.B.G. koor (B) - Geniet van 't Leven (B)


ZOMER 88

MENEN
The Peabody Brothers (CAN) - Electric Ananas (FR) - Benny Scott (B) - De Twee Wezen (B) - De Modderbrigade (B) - Een K(l)ontje in de Koffie (B) - Fragmenten 900 jaar Menen (B) - K.B.G. koor (B) - Geniet van 't Leven (B)